KONST / Litografier / Färglitografi 13862111
nr 1386 2111
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Färglitografi, "Salut Start". Signerad, numrerad 73/150. Motivet: 70x100cm, yttermått inklusive ram: 98x127cm
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:08:38
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
22 mar